montaż pieców viessmann Warszawa, szukam

montaż pieców viessmann Warszawa, szukam

Jestem przed dylematem czy zakupić klasyczny piec na ekogroszek czy postawić na oryginalny piec gazowy?

kadajo

Posty: 4

 
Zajmowałem się kiedyś montażem pieców viessmann w Warszawie i tę firmę mogę polecić. Jeśli ktoś decyduje się na gaz to tylko przy współpracy ze znanym producentem piców. Wtedy daje to gwarancje bezpieczeństwa, a przecież to jest w tym przypadku najważniejsze i trzeba o to zadbać. Samemu lepiej nic nie montować.

RuFiK

Posty: 10

 
Mnie się piec podoba, bo zakuje mało miejsca. Mamy mały dom i nie musiałem tworzyć specjalnie kotłowni. Piec wisi w łazience i nie zwraca na siebie uwagi. Dla mnie to super pomysł, dlatego wybierajcie ekologicznie ogrzewanie dla domu. Nie tylko koszty się liczą, tutaj istotnej jest nasze środowisko naturalne. Dbajcie o nie.

Katolik

Posty: 20

 
Koszty instalacji są dość wysokie, dlatego my jak budowaliśmy dom daliśmy sobie z tym spokój. Może jeszcze kiedyś wrócimy do tego tematu, niemniej jednak na pewno nie teraz.

Gucio

Posty: 8

 
Zanim zaczniecie wyliczać i przeliczać odwiedźcie serwis viessmann w Warszawie, a oni wszystko Wam powiedzą. To sprawdzone źródło informacji. Kontakt do nich macie na ich stronie internetowej https://grzeko.pl.

Marioleczka

Posty: 3

 
Nie mam gazu z sieci, a jakoś bomby nie chce mieć na działce, dlatego wolę już prąd niż gaz. Na pewno gaz jest praktyczny, piec mały, natomiast jednakże koszty jak dla mnie są zbyt wysokie i to zdecydowało o wybraniu innego zasilania. Takie jest może zdanie.

Dzidzidek

Posty: 5