podsłuch na telefon, znacie ?

podsłuch na telefon, znacie ?

Z góry dziękuję za pomoc w odszukaniu czegoś konkretnego w ramach podsłuchu na telefon. Może pomożecie odszukać coś niedrogiego? Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.

Miki

Posty: 7

 
Ciekawa jestem tych wszystkich opcji. Z tego, co czytałam na stronie to Spyphone jest chyba najlepszy. Mam nadzieję, że nie wyniesie mnie to sporo. Na razie chciałabym spróbować, sprawdzić, jak to wygląda w praktyce.

Złoty

Posty: 10

 
Podsłuch w telefonie obsługuje się łatwo. Można zlecić przesyłanie danych na swój telefon, na skrzynkę mailową lub na serwer, czyli mieć dostęp do konkretnej strony www. To niezmiernie łatwa aplikacja.

Fanatyk

Posty: 15

 
A muszę dodać, że jeśli chodzi o podsłuch na telefon w tym droższym pakiecie, to jest on niewykrywalny dla programów antywirusowych. Świetna sprawa, gdyby było podejrzenie, że użytkownik się domyśli ;) U mnie się sprawdza, więc polecam. Obsługa bezproblemowa.

beata77

Posty: 8

 
Spyphone można uruchomić zdalnie na telefonie, ale musisz aplikację zainstalować. Tak czy inaczej, musisz mieć telefon w ręce. Nie ma innej możliwości. Poczytaj sobie na stronie i dowiesz się, w czym jest rzecz.

TomekK

Posty: 14

 
https://spyphonesoft.pl/ to link do firmy, jaka ma wyborne oprogramowanie Spyphone. To cudownie działający podsłuch. Poza najważniejszą funkcją, ma mnóstwo innych, które się przydają na przykład robienie zdjęć otoczenia.

namok

Posty: 13

 
Niesamowite szanse. Według mnie nie ma lepszego podsłuchu jak właśnie oprogramowanie Spyphone. Teraz dokładnie mogę śledzić telefon, na którym aplikacja została zainstalowana. Wyborny program.

qwerty

Posty: 21

 
To super. Właśnie czegoś takiego poszukiwałem. Nawet nie miałem pojęcia, iż coś takiego można kupić. Mam nadzieję, iż nie będę miał problemów z zainstalowaniem podsłuchu w telefonie i z jego późniejszym użytkowaniem. Jak coś, to odezwę się do znawców ;) na forum. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

tigra32

Posty: 7

 
No właśnie o obsługę mi chodzi. Nie chcę zostać wyśmiana, niemniej jednak może na przykład trudno poradzić sobie z takim oprogramowaniem. Nie chodzi mi o zainstalowanie, niemniej jednak o samo użytkowanie. Jeśli korzystacie z podsłuchu na telefon, to bardzo proszę napiszcie coś na temat korzystania z takiej aplikacji Jak to w praktyce wygląda?

Kobitka22

Posty: 8

 
Spyphone możesz zainstalować nawet zdalnie, ale tak czy w przeciwnym razie, musisz mieć telefon w ręce, żeby zainstalować aplikację. To znakomite narzędzie, jeżeli chodzi o podsłuch. Myślę, iż się zdecyduję. Już bardzo wiele wiem na ten temat.

DaNceR

Posty: 18