cena garażu blaszanego Węgry, gdzie szukać ?

cena garażu blaszanego Węgry, gdzie szukać ?

Tak się zastanawiam, które są ceny garaży blaszanych, który z Polski będą przewiezione na Węgry? Czy w ogóle jest jakaś firma, która, na co dzień się takimi usługami zajmuje?

Gruby_56

Posty: 1

 
Mieszkałem na Węgrzech i niestety nie wiedziałem, że można z Polski takie ciężkie elementy ściągać. Szkoda, bo wtedy miałem problemy i nie wiedziałem jak je rozwiązać.

Buła

Posty: 6

 
Sam zamówiłem taki garaż na Węgry i firma wszystko przywiozła. Z tym, że nie korzystałem z gotowych projektów. Wolałem mieć coś oryginalnego. Przesłałem im projekt, a oni bardzo szybko zrobili jego wycenę. Potem wszystko przywieźli do mnie i zamontowali na działce.

Katolik

Posty: 4

 
Nigdy takiego garażu nie zamawiałem, wobec tego nie wiem czy jest ktoś z Polski, kto jeździ aż tak daleko na Węgry. Z drugiej strony jak jest klient to trzeba mu dać to, czego wymaga.

Klakier

Posty: 14

 
Zamawiałem kojce w Polsce i firma wszystko mi dostarczała. Cena jest o wiele niższa od tych, które znalazłem na Węgrzech. Nawet, jeśli dolicza się transport to i tak wszystko jest korzystne. Wielu moich sąsiadów Węgrów z polskich ofert korzysta i jeszcze nie słyszałem żeby na cokolwiek narzekali. Widać, że im się to opłaca.

dagaaa5

Posty: 7

 
Na początku myślałem, że to jednak za daleko żeby Polska firma tam jeździła, ale okazało się, że jednak i tam jesteśmy obecni. Węgrów kuszą niskie ceny przenośnych garaży, zatem chętnie z takiej naszej oferty korzystają.

codePerformance

Posty: 10

 
Duży wybór kojców dla psów znajdziecie tutaj https://awak-mobilgarazs.hu. Jest to Polska firma, która obsługuje Węgry, wobec tego chętnie pomagają wszystkim zainteresowanym.

Robuś

Posty: 8

 
Z tego, co wiem to jest bardzo duży wybór blaszanych garaży, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie. My na Węgry zamawialiśmy duży garaż według własnego projektu. Firma wszystko dla nas przygotowała. Działają szybko, dlatego warto z takich usług korzystać.

Dresik

Posty: 14