kuchnie na wymiar katowice, znacie ?

kuchnie na wymiar katowice, znacie ?

Witam, wiecie może kto robi kuchnie na wymiar w Katowicach? Zależy mi na firmie, jaka jest fachowa i profesjonalna. Najlepiej pasują mi terminy oczekiwania do 8 tygodni.

mniszko

Posty: 2

 
Powiem Ci, że jeśli mieszkasz na poddaszu to jak najbardziej powinnaś wykonać sobie kuchnie na wymiar. Jeśli jesteś ze Śląska to mogę podać Ci adres firmy, która mi wykonywała usługę. https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/ tu masz ich stronę internetową, są bardzo profesjonalni i doświadczeni.

TomekK

Posty: 7

 
Jak najniezwyklej, niezmiernie idealnym rozwiązaniem jest kuchnia na wymiar na Śląsku. Musisz tylko odszukać właściwą firmę, jaka wykona Ci szafki z najlepszych materiałów. My korzystaliśmy z usług firmy z Katowic i jesteśmy niezmiernie zadowoleni.

Anno Domini

Posty: 9

 
Powiem Ci, że bardzo dobrze robisz. My 3 lata temu robiliśmy remont i w ostatniej chwili podjęliśmy decyzję że będziemy robić kuchnie na wymiar w Katowicach. Blaty są na doskonałej wysokości, mam szafki i szuflady dopasowane do moich potrzeb. Jestem bardzo zadowolona.

Joe

Posty: 3

 
Nie słyszałem nigdy o dobrej firmie, jaka wykonuje kuchnie na wymiar na Śląsku. Musisz znaleźć firmę, jaka jest blisko Twojego miejsca zamieszkania.

mikuś33

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o kuchnie na wymiar na Śląsku to powinnaś poszukać firmy w swoim mieście. Tak jest najlepiej umówić się i dogadać wszystkie szczegóły zlecenia.

Speedy_UT

Posty: 17

 
Bardzo dobrym pomysłem jest kuchnia na wymiar. Samemu można wybrać jej funkcjonalność. Dopasować liczba szafek, kolory, blaty, a zarówno wysokość szafek wiszących.

ZaNK3R

Posty: 6