który hosting wybrać

który hosting wybrać

Cześć. Moja strona internetowa stoi na darmowym hostingu, który często zawodzi, bo mój serwis nie jest dostępny.

Możecie mi zaproponować jakieś płatne rozwiązanie, które spełni moje oczekiwania?

giurent

Posty: 17

 
Cześć.

W momencie, gdy zainteresował mnie tani hosting otworzyły się przede mną drzwi do dziesiątek firm, w jakich mogłem wybrać nabycie konta hostingowego. Ostatecznie przeanalizowałem opinie, uptime i bezpieczeństwo, co skłoniło mnie do najlepszego wyboru.

piotrex007

Posty: 23

 
Hej. W sumie wszystkich klientów o ograniczonym budżecie interesuje tani hosting, co niedawno zauważyłem.

Sporo firm doszło do wniosku, że może im go zaoferować i poprzez to powstała korzystna dla nas konkurencja. Jestem faktycznie usatysfakcjonowany, bo moje 5 stron działa na zaledwie jednym hostingu za 50 pln!

Babeczka

Posty: 27

 
Witam. Na tym forum znalazłem mnóstwo porad, które pomogły wybrać mi pożądany przeze mnie hosting www. Mogę powiedzieć, że jestem zadowolony, bo wkrótce zamierzam przedłużyć abonament o kolejny rok.

transerwis

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Szukając hostingu www możemy mieć inne wymagania. Na przykład ja skupiłem się na pojemności serwera i ilości transferu, niemniej jednak inni brali pod uwagę dobry kontakt z pomocą techniczną, który przy ich stopniu zaawansowania był nieunikniony.

Kalleycle

Posty: 23

 
Hejka.

Postanowiłem pochwalić się tutaj znakomitą ofertą hostingu, którą dorwałem. Mam tu na myśli http://ecohost.pl, z jakiego usług korzystam od pół roku. Wybrałem pakiet premium za 129 zł rocznie i mam do wykorzystania 15 GB powierzchni dyskowej oraz 500 GB transferu, co mnie niesamowicie weseli. Szkoda, że nie stać mnie na opcję Business za 249 zł, który nie limituje kont pocztowych, FTP i baz MySQL.

luke130

Posty: 18

 
Cześć.

Hosting to usługa, której wymagają wszyscy właściciele stron internetowych. Osobiście wybierałem go dostosowując ilość transferu do zainteresowania moją witryną, które w pewnych momentach było ponadprzeciętne. Duża ilość miesięcznego transferu pomogła mi, aby strona była nieprzerwalnie dostępna.

ja2210

Posty: 17

 
Witam. Na tym forum znalazłem mnóstwo porad, jakie pomogły wybrać mi pożądany przeze mnie hosting www. Mogę powiedzieć, że jestem usatysfakcjonowany, bo wkrótce zamierzam przedłużyć abonament o kolejny rok.

KamiKAzeDBC

Posty: 22

 
Cześć.

Chciałem napisać krótko o swoich doświadczeniach, jakie nabyłem wybierając hosting. Przede wszystkim weźcie pod uwagę, jakie oprogramowanie służyło wam do zarządzania zasobami w poprzednim hostingu, bo w przeciwnym wypadku może Wam być trudno się przyzwyczajać.

Zas

Posty: 21

 
Hej. Do tej pory moje strony internetowe nie były zbytnio skomplikowane, ponieważ tworzyłem je w zwykłym HTML-u. Dopiero, gdy zacząłem wykorzystywać profesjonalne oprogramowanie zaczęły rosnąć moje wymagania w stosunku do tego, co powinien posiadać hosting www.

Szybka Krysia

Posty: 23