my cafe poziom, poszukuję!

my cafe poziom, poszukuję!

Znacie stronę o grze my cafe z przepisami, które sprawią, iż będę mógł się szybciej rozwijać i więcej zarabiać pieniędzy? Nie mogę niczego takiego na nieszczęście odszukać.

Malinka Moja

Posty: 2

 
O tym jak zdobywać w my cafe prezenty odszukacie informacje na stronie internetowej https://my-cafe.pl. tam są wszystkie poradniki, triki i inne ciekawe rozwiązania do gry.

mniszek55

Posty: 18

 
Jeśli chodzi my cafe i przepisy to jest jakaś strona gdzie można to wszystko znaleźć. Nie korzystałem z niej jeszcze, ale widziałem, że tam wszystko jest to opisane. To strona stworzona właśnie do grania w tę super grę.

Fanatyk

Posty: 8

 
Gra wygląda rzeczywiście ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, wobec tego nie zaszkodzi żeby sprawdzić czy ta spełni moje oczekiwania.

Miki

Posty: 5

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bowiem tylko trochę czytałem to, co odnajduje się na stronie, która jest grze poświęcona. Pożądane byłoby to jednak zbadać dokładniej.

Kowalski

Posty: 3

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, albowiem gram rzadko. To, co mam mi wystarcza zarówno trzeba byłoby sprawdzić wszystko na stronie internetowej, jaka grę niezmiernie dokładnie opisuje. Wiem, iż można tam odszukać wiele poradników i trików, wobec tego każdy coś dla siebie znajdzie.

david011

Posty: 16