salon urody kraków, czy znacie ?

salon urody kraków, czy znacie ?

Chcę skorzystać z fachowego przedłużania i zagęszczania rzęs. Jaki gabinet kosmetyczny w Krakowie polecacie? Gdzie wiecznie chodzicie i jesteście zadowolone? Czekam i z góry dziękuję.

ilor45

Posty: 6

 
Bardzo ważne jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje zapewnia Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

Yuri20

Posty: 18

 
Najlepsze efekty zabiegów są naprawdę wtedy, gdy wykonuje je dobra kosmetyczka w Krakowie. Nie bez powodu nie zmieniam swojej, bowiem jest profesjonalną osobą, która zna się na swoim zawodzie. Jestem zadowolona, bowiem w końcu moja skóra zaczęła wyglądać na zdrową, a ja czuję się atrakcyjnie.

zapala81

Posty: 21

 
Też słyszałam, że Muneca to fachowe miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno bardzo miła atmosfera, a jak potrzebny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

eluśrrr

Posty: 7

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w dobrej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o wiele za dużo. Widziałam później, że ceny są zdecydowanie niższe.

Yuri20

Posty: 8

 
To jest dobry salon kosmetyczny w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Mają szeroką ofertę zabiegów, bardzo dobry sprzęt i zaufanych kosmetologów. Pierwszy raz myślałam, że zapłacę w takim miejscu niemałą sumkę :), ale nie. Cennik mają w sam raz, żeby korzystać z usług regularnie. Polecam.

Lupusx

Posty: 10

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego doświadczonego zabiegu, niemniej jednak musiałabym być pewna, iż to dobra kosmetyczka w Krakowie. Sporo słyszałam, iż takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

jeremii6

Posty: 21

 
Ze 100 zł trzeba się liczyć, ale to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w profesjonalnym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, bo to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

Marioleczka

Posty: 13

 
Najlepsze efekty zabiegów są rzeczywiście wtedy, gdy wykonuje je dobra kosmetyczka w Krakowie. Nie bez powodu nie zmieniam swojej, bo jest doświadczoną osobą, która zna się na swoim zawodzie. Jestem zadowolona, ponieważ w końcu moja skóra zaczęła wyglądać na zdrową, a ja czuję się atrakcyjnie.

Elllooo12

Posty: 22

 
Niezmiernie istotne jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje zapewnia Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

Strzała

Posty: 11